Aktuality

Poděbrady 7.2.2015

Designový nátěr vytvorěný dekorativním válečkem

Nymburk 27.1.2015

Demontáž staré kuchyňské linky,sestavení, montáž a instalace nové kuchyňské linky ve tvaru U.

Kolín 24.9.2014

Rekonstrukce umakartového jádra v panelovém domě. Vybourání stávajícího jádra,  demontáž starých rozvodů vody a elektřiny, následně vyzdění nových stěn z tvárnic Ytong, nové rozvody vody a elektřiny.  Vyhotovení nových omítek, obkladů a dlažby,  osazení nových  zařizovacích předmětů a instalace kuchyňské linky.

Kolín 30.7.2014

Stále populárnější dekorativní úpravy vnitřních stěn. Vzhled strohé elegance a jednoduché upravenosti, které obytným, obchodním a jiným prostorům dodává klasické malování stěnových a stropních povrchů, můžeme použitím speciálních dekoračních nátěrů a tmelů změnit ve skutečný a zajímavý kontrast.

Kolín 20.6.2014

Rekonstrukce sklepních prostor,nové štukové omítky v četně nátěru. Spárování starého cihlového zdiva. Pokládka keramické dlažby, vzor imitace dřeva a následné spárování.

Dymokury 17.6.2014

Rekonstrukce koupelny a kuchyňského koutu, opět ve spolupráci s Miloš Hampl INSTALATÉRSTVÍ NYMBURK. Odstranění starých obkladů, dlažeb a vyrovnání stěn. Následně nový obklad v koupelně , kuchyňském koutu, montáž kuchyňské linky a drobné stavební práce.

Kolín 17.4.2014

Sanace sklepních prostor, nové sanační omítky včetně omítnutí klenbového stropu. Vyrovnání podlahy a následně pokládka keramické dlažby.

Kolín 5.2.2014

Rekonstrukce kuchyně v panelovém domě. Štukování panelových zdí, obložení kuchyňského koutu moderním mozaikovým obkladem. Spárování keramické dlažby imitace dřeva.

Kolín 11.1.2014

Začátek roku jsme zahájili dokončením rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje panelákového bytu. Po drobných opravách zdí, stropu a míst po odstraněné panelové zdi, byl oštukován strop propojených místností a přeštukování opravených částí zdí. Po důkladném vysátí prachu bylo provedeno postupné srovnání podlah samonivelační stěrkou. Po vyzrátí samonivelační stěrky byla položena plovoucí podlaha a následně olištována.

Dymokury 25.11.2013

Koncem listopadu, ve spolupráci s Miloš Hampl INSTALATÉRSTVÍ NYMBURK, byla provedena v Dymokurech v bytovém domě rekonstrukce kuchyňského koutu, koupelny a WC. Po odstranění starých obkladů, zhotovení nových rozvodů vody a kanalizace proběhlo vyrovnání stěn pod obklady. Následovalo usazení, podezdění vany a stoupačky vedoucí do podkrovních prostor porobetonovými bloky. Obložení a vyspárování prostor Kuchyně, koupelna a WC.

Stavby 6

Poděbrady 18.11.2013

Proběhla rekonstrukce části výrobních prostor modní značky Abea-tradiční český výrobce dámské módy. Drobné zednické opravy, výmalba prostor a obnova speciálního průmyslového nátěru podlahy.

Bříství 23.9.2013

Byla zahájena rekonstrukce prostor Hasičské klubovny v Bříství okr. Nymburk. Vybudování sociálního zařízení, kuchyňského koutu a umývací části v prostoru garáže včetně rozvodů vody, odpadů a osazení sanitárních předmětů. Vyrovnání podlahy v části klubovny samonivelační stěrkou a následné položení zátěžové dlažby Taurus Gobi. Výměna dvou starých oken a vchodových dveří za nové plastové od jednoho z předních českých výrobců BOHEMIA OKNO. Dále oprava fasády a vytvoření výklenku v čele budovy pro sošku sv. Floriána patrona hasičů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *