Rekonstrukce koupelen a bytových jader v Nymburce a okolí

Nevyhovuje Vám již současná podoba koupelny? Přijde vám již nemoderní, je nutná oprava, nevyhovují vám dispozice? Nejen tyto, ale také mnohé další důvody mohou být těmi zásadními ukazateli, že právě vaše koupelna potřebuje změnu.

Jaké koupelny jsou adepty na rekonstrukci?

Podoba rekonstrukce koupelny závisí čistě na vaší představě a vkusu, je však třeba si uvědomit, že nejen starší bytová jádra jsou adepty na změnu k lepšímu. V tomto případě se často jedná o rekonstrukce zásadnějšího charakteru. Přesto i modernější koupelny mohou být nevyhovující dispozičně, mohou trpět závadami nebo jednoduše ztratily svůj moderní vzhled. Takovéto koupelny a bytová jádra mohou podstoupit rekonstrukce jen částečně, ale dle vašeho přání a představ lze vytvořit koupelnu snů.

V čem vaší koupelně můžeme pomoci?

poradíme, opravíme, postavíme…

Firma Novák Stavby poradí s dispozičním řešením koupelny, s výběrem obkladů a zařízení prostoru. Pro lepší představivost vám zařídíme také bezplatné zpracování 3D návrhu koupelny či jádra. Spolupracujeme se spolehlivými partnerskými firmami a živnostníky z okolí, u kterých vám v případě potřeby zařídíme instalatérské a elektrikářské práce. V případě zájmu o rekonstrukci koupelny či bytového jádra vám vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku.

Naše spolupráce je podložena smlouvou

Snažíme se vycházet vstříc přáním zákazníka. Například bezplatné opravy v záruční době či pozáruční servis nám přijdou základem spokojenosti nás i našich zákazníků.

Před započetím práce na vaší koupelně či jádru sepíšeme smlouvu o díle obsahující průběh, postup a cenu díla. Rekonstrukce trvá zhruba 2 až 3 týdny, doba průběhu prací závisí na velikosti a rozsahu rekonstrukce. Na celý průběh prací můžete dohlížet a veškeré dotazy či připomínky budou zodpovězeny a řešeny k vaší spokojenosti.

Na zhotovené dílo poskytujeme standardní záruku po dobu 24 měsíců, samozřejmostí však je i pozáruční servis. V případě jakýchkoli vad vzniklých po uplynutí záruční doby vypracujeme cenovou kalkulaci oprav a v co nejbližším možném termínu opravu provedeme.