Výměna oken a dveří v Nymburce a okolí

Výměna oken nemusí být nutně spojena s celkovou rekonstrukcí domu, bytu či místností. Právě z důvodů praktických, estetických i ekonomických čím dál více lidí mění stará okna za nejmodernější produkty. Výrobci takových oken kladou důraz na moderní technologie a inovativní přístup, avšak vždy podřízený co nejlepšímu vzhledu oken. Moderní okna přináší nejen omlazení domu či bytu, ale také významné snížení výdajů za energie a teplo. Samotná výměna oken bývá často doprovázena instalací nových dveří, které ještě dále přispívají ke snížení výdajů za teplo.

Dveře i okna nabízí mnoho barev a dekorů

poradíme, opravíme, postavíme…

Na požádání přijedeme okna či dveře zaměřit, poradíme s výběrem a zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. Dveře a okna jsou vyráběná z šestikomorového německého profilu, v mnoha barvách a dekorech dřeva, v případě zájmu doplněná o sítě proti hmyzu, žaluzie, rolety a parapety.

Výměna probíhá zhruba 2 dny

Výměna starých oken a/nebo dveří probíhá standardně okolo 2 dnů. Během prvního dne vaše staré vybavení vybouráme, nová okna usadíme a zafixujeme. Aby montážní pěna správně ztuhla a okna byla pevně ukotvena, je doporučeno nechat během prvního dne a noci okna zavřená. Na programu druhého dne pak bývá zednické začištění.